KAIXO DENERI, LEHENBIZI ESKERRAK EMAN NAHI DIZUEGU FUTBOL ESKOLARA IZEN-EMATEA EMAN DUZUEN GUZTIORI. DENAK EZIN DITUGU HARTU, HEMEN DITUZUE DATORREN KURTSOAN PARTE HARTUKO DUTENEN ZERRENDAK, BAI ONARTUAK BAI ITXARON ZERRENDAK. MILA ESKER DENERI

ADMITIDOS 2009
ABIZEAK IZENAK
1 ACEDO REGUILLAGA MANEX
2 APARICIO DEL RIO IKER
3 AROSTEGUI GOROSTIDI EÑAUT
4 ARRUTI PROBANZA AMETS
5 ARTECHE ANATOLIN UÑAX
6 ASTIASARAN ESQUIROZ ANDER
7 AYORRA IZTUETA OIHAN
8 AZNAR EIZMENDI IRAIA
9 BALERDI MENDIZABAL UNAX
10 BELOKI IZAGUIRRE JON
11 CAMPOS IBARGUREN MANEX
12 CUBREIRO ARTOLA JOSU
13 CUENCA AZURMENDI OIER
14 CUESTA ODRIOZOLA XABAT
15 CURRAS SALAZAR PABLO
16 EL MOUSSAQUI ELIAS
17 ESKITXABEL MARITXALAR XUBAN
18 GALLEGO DOS SANTOS EKAIN
19 GALLEGO DOS SANTOS OIHAN
20 GARAIALDE ASENSIO UNAX
21 GASTESI TOLOSA ENERITZ
22 GONZALEZ GARMENDIA ENEKO
23 GOROSTIDI MARTINEZ EKI
24 GUIBELALDE AGUIRRE PAUL
25 GURRUTXAGA LEZEA ODEI
26 HERRERAS URBIZU ALEX
27 INSAUSTI ORRANTIA MARKEL
28 ITURRIOZ CRUZ JAKES
29 JIMENEZ ARRETXE TELMO
30 JUBIN AGIRREZABALA MIKEL
31 LEKUONA AGIRREZABALA ALEX
32 OLAETXEA MENDIZABAL ANJE
33 OLANO DE BAIROS EKAIN
34 ORBEGOZO BENGOETXEA IRAITZ
35 OTEGI LASA IKER
36 PEREZ JUREGUI ENEKO
37 PIARIS MARTINEZ AMELIE
38 RIAÑO PETISCO ENDIKA
39 SAIZAR DIAZ UNAK
40 SAN MILLAN OLANO ENEKO
41 SANCHEZ GOENAGA IURGI
42 SEREDINA DMYTRO
43 SERNA GOMEZ JAKES
44 SUSUPE DRAVASA MARTIN
45 TELLERIA URKIZAR BEÑAT
46 UNANUE ARMENDARIZ UNAX
47 URCHIPIA LULOAGA IRAITZ
48 URKIZA CALVIÑO SHEILA
49 VALERON EGUIGUREN UNAI
50 VIDERA GOIKOETXEA AIHOTZ
LISTA DE ESPERA 2009
1 PRADOS DEL CAMPO RUBEN
2 GOMEZ ZABALA IRAITZ
3 AGUIRREZABALA GOIKOETXEA MARKEL
4 BELTRAN ESONO NDONG LENIS
5 GASCON AGIRRETXE AMETS
6 URIBE IRIBAR MIKEL
7 ORBEGOZO ARROSPIDE ENEKO
ADMITIDOS 2008
    
ABIZENAK IZENA
ZAMARRIPA MOLINA ALEX
ZAMARRIPA MOLINA HUGO
LISTA ESPERA 2008
ABIZENAK IZENA
GARCIA BALLESTEROS ANDER
LIZARRALDE SANZ EKAIN
VIDERA GOIKOETXEA EKHI
FLOREA PASNICCI LUIS
SOROA MOURE IRAIA
REHOBOTH BRIGHT EMMANUEL
LULUAGA OLAETXEA BEÑAT
ZABALA VAZQUEZ ALAIN
LAGOS RUIZ ENEKO
VIEIRA GARCIA ALEX
BALLESTEROS MUJIKA IRAIDE
BARRIOLA LASA NAIA
ADMITIDOS 2007
ABIZENAK IZENA
ZAPIRAIN LOPETEGI OIHAN
LISTA ESPERA 2007
ABIZENAK IZENA
ZABALETA MARTIN BERIK
ARANBURU BALZA ADUR
ZINKUNEGI MANCISIDOR BEÑAT
ESQUIROZ AZALDEGUI MAITENA
AIZPURUA ESTENSORO MAREN
IBARGUREN BALLESTEROS MIREIA
IBARGUREN BALLESTEROS IBANE
ASTIASARAN ESQUIROZ LIDE
VIDAL MENDIA IZARO
UGARTEMENDIA GOENAGA ARAI